Suur mesi

11.00

Tegemist on 2021.aasta Soorebase talu õiemeega, mille nektarit on mesilased kogunud Välgi looduskaitsealalt ning selle läheduses asuvate metsade ja aasade õistaimedelt.

Käesoleval aastal on Soorebase talul hea meel pakkuda lausa 3 erineva maitsega õiemett, mis on vurritatud erineval ajal – juunis (mesi on mahedama maitsega ja heledat värvi), juulis (mesi on tumedam ja veidi tummisema maitsega kui juunikuine, maitsenüansi annavad tatar ning paakspuu – vaata õietolmu analüüsiakti SIIT) ning augustis vurritatud mesi, mis on kõige tumedam ja maitserikkam kui suvised.

Kui soovid mõnda kindlat suvekuu mett proovida, siis kirjuta kommentaar tellimusse!

Mesi on peenfiltreerimata, töötlemata ning ilma lisanditeta. Mesi on puhastatud kolmekordselt läbi sõela, kuid mees võivad esineda väga väikesed vaha- või õietolmutükikesed.

Mesi on pakendatud klaaspurki ning mee minimaalne netokaal on 900g.

Parim enne: 06.2023

Loe Soorebase talu mee kvaliteedist lähemalt SIIT

Kui soovid mett vedelamaks muuta, aseta purk (NB! kinnise kaanega) 40-kraadisesse sooja vette aeglaselt sulama! Kõrgemal temperatuuril sulatatud mesi võib kaotada palju oma headest omadustest! Kui soovid tellida vedelat mett, siis anna sellest tellimust tehes märku!

Pildid on illustratiivsed. Mee värv võib veidi varieeruda.