Soorebase kinkekaart seemnepaberil

10.00

Kui soovid kinkida midagi Soorebase talu valikust, aga ei tea mida, siis parim lahendus on kinkekaart!

Kinkekaardile on kantud ühekordne kood, mida saab kasutada Soorebase talu e-poes. Kui kingisaaja on tooted ära tellinud, siis võib ta kinkekaardi väikesteks tükkideks rebida ning mulda panna – kaardi sees on tüümiani seemned. Tüümian on meeldiv maitsetaim nii inimestele, kui ka heaks nektariallikaks mesilastele. Juhised kinkekaardi “istutamiseks” tulevad kaardiga kaasa.

Kinkekaart on valmistatud käsitsi Soorebase talus – seemnepaber on valmistatud naturaalsest, ilma trükivärvita taaskasutatud paberist, mille sisse enne pressimist ning kuivama panemist on lisatud tüümiani seemneid. Tüümiani võib kasvatada nii aknalaua peal olevas mullaga täidetud potis kui õues selle õhukese mullakihiga kattes ning hoolikalt kastes.

Kinkekaardi hind sisaldab saatmist  niiskuskindlalt pakitud lihtpostiga Eesti piires. Kinkekaardi tellimisel täpsusta palun saaja postiaadress kassa lehe märkuste lahtris. Kinkekaarti võib soetada ka suurema summa ulatuses – summa tõstmise samm 10€ (suurema summaga kaardi soetamiseks lisa ostukorvi nii mitu kaardi kogust kui soovid).